و اما آموزشگاه جذاب آراستاپ موشن!

  استاپ موشن یکی از تکنیک های ساخت انیمیشن است که تازگی به یکی از پر مخاطب ترین محتوای ویدیویی تبدیل شده است. به طوری که تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات، اکنون به دنبال این هستند تا محصول یا خدمات خود را به سبکی خلاقانه و جذاب با سبک استاپ موشن ارائه دهند. در عین حال که تقاضا در این حوزه افزایش یافته، ولی هنوز به اندازه کافی تیم تخصصی تولید محتوای ویدیویی به سبک استاپ موشن رشد نیافته اند و ما با کمبود تولید کننده در  این سبک مواجه هستیم.

  انیمیشن خمیری ، خمیر ، استاپ موشن ، آراستاپ موشن

  از کجا شروع کنیم؟

  آموزش استاپ موشن یک مسیر بسیار جذاب و در عین حال تخصصی ست. زیرا در استاپ موشن به غیر از هنر انیمیشن سازی، هنر های دکورسازی، استفاده از ابزار و تجهیزات، هنر تدوین، عکاسی و مهم تر از همه هنر خلاقیت هم دخیل است. به همین خاطر تیم آراستاپ موشن با شناختی که از این مسیر و پیچ و خم های هنر استاپ موشن دارد آموزش هایی را برای شما آماده کرده و در این مسیر همراه شما خواهد بود. شما میتوانید باتوجه به نیاز خود، بسته های آموزشی آراستاپ موشن که از سطح مقدماتی تا پیشرفته تهیه شده اند را دریافت کنید و به دنیای استاپ موشن قدم بگذارید.

   نحوه خرید و دریافت دوره ها

   بسته های آموزشی آراستاپ موشن کاملا به صورت آنلاین و بر بستر سایت و نرم افزار اسپات پلیر میباشد. به طوری که شما هنرمند عزیز می توانید با مراجعه به صفحه هر یک از دوره های آموزشی آراستاپ موشن، دوره را خریداری نموده و پس از خرید، لایسنس دوره را دریافت نمایید. پس از دریافت لایسنس آن را در نرم افزار اسپات پلیر وارد و به محتوای آموزشی خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

    روش پیشنهادی آموزش در آکادمی آراستاپ موشن:

    تیم آراستاپ موشن با توجه به تجربه خود در حوزه تولید و آموزش استاپ موشن، دوره های خود را کاملا متناسب با بازار کار و تمرین محور طراحی کرده است. بنابراین پیشنهاد تیم آراستاپ موشن این است که در هر مرحله از آموزش تمرینات ارائه شده را برای اساتید دوره ارسال کنید تا اساتید مشکلات شما را برطرف کنند و روند آموزش شما را تسریع کنند.

    نمونه استاپ‌موشن های مرتبط

    نمونه کارهای جذاب استاپ‌موشن

    چرا آموزش های آراستاپ موشن؟

    مزایای دوره های آموزشی ما در آراستاپ موشن

    دسترسی به آرشیو جلسات در هر زمان و مکان

    پروژه محور و ارتباط مستقیم با اساتید دوره

    جلسات آنلاین برای رفع اشکال و انتقال تجربیات

    معرفی هنرجویان به بازار کار و شرکت های معتبر

    انتقال پروژه به هنرجویان برتر برای کسب درآمد

    به روزرسانی دوره بدون پرداخت هزینه توسط هنرجو

    سوالات متداول

    مزیت آموزش های آراستاپ موشن در چیست؟

    تیم آراستاپ موشن با پشتوانه تجربه چند ساله خود در حوزه تولید انیمیشن های استاپ موشنی محتوایی را در اختیار هنرجویان میگذارد که کاملا کاربردی و مناسب بازارکار داخل و خارج کشور است.

    اگر دوره را خریداری کرده باشیم برای بروزرسانی دوره احتیاج به پرداخت هزینه است؟

    هنرجویانی که دوره را خریده باشند به صورت خودکار به روزرسانی های دوره برایشان اضافه می شود و احتیاج به پرداخت هزینه ندارند.

    اگر در روند انتخاب و یا خرید دوره ها مشکلی داشتم چطور میتوانم مشکلم را برطرف کنم؟

    شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی ایمیل یا شبکه های مجازی مشکل خود را با تیم آراستاپ موشن مطرح کنید و یا در ساعات اداری با شماره تماس 09211698788 ارتباط برقرار کنید.

    آیا دوره های آموزش استاپ موشن محدودیت سنی دارد؟

    آموزش استاپ موشن به طور کلی محدودیتی از لحاظ سن ندارد و هر کسی در هر سنی میتواند آن را یادبگیرد.