انیمیشن فرار مرغی 2

در این انیمیشن چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مرغ ها بعد از اینکه توانستند از مزرعه فرار کنند، پناهگاهی امن را در یک جزیره ای آرام تشکیل دادند و در آن زندگی میکردند تا اینکه با تهدید جدیدی روبرو می شوند و باید ماموریت خطرناکی را انجام دهند…

 تریلر رسمی انیمیشن فرار مرغی 2 “ظهور ناگت”

پس از دو دهه انتظار

حدود 23 سال از زمانی که جادوگران استودیو آردمن، ایده ی “فرار بزرگ” را به یک مزرعه در شمال انگلیس کشیدند میگذرد. انیمیشنی که برای دیدنش مدت ها انتظار کشیده شد. فرار مرغی همچنان یک سرگرمی خانوادگی محسوب می شود چون در خلاقیت، زیباشناسی و طنز بی رقیب است. در این قسمت از فرار مرغی، آنها دوباره به جینجر و راکی پرداخته اند در حالی که آنها زندگی خود را در یک جزیره مرغی و زیبا ساخته اند. اما دختر آنها، مولی، که روحیه ماجراجویانه مادرش را به ارث برده است، به سرزمین اصلی میرود. در آنجا او با دشمن قدیمی مرغ ها مواجه می شود که اکنون به فناوری پیشرفته پرورش مرغ مجهز شده. حالا مرغ ها باید آزادی خود را به خطر بیاندازند تا به مزرعه جدید نفوذ کنند و مرغ های اسیر را از یک سرنوشت وحشتناک جدید نجات دهند.

تغییراتی که باعث نگرانی مخاطبان شد

در این قسمت از فرار مرغی بازیگران بسیاری تغییر کرده اند. به عنوان مثال از زمانی که جولیا ساوالها در ژوئیه 2020 اعلام کرد که به عنوان جینجر بر نمیگردد، طرفداران فرار مرغی را نگران کرد. برای قسمت دوم انیمیشنی که اینقدر مخاطب داشته و انتظار زیادی کشیده شده تا منتشر شود اصلا نکته خوبی نیست چون مخاطب را از قسمت قبل دور میکند.

فرار مرغی 2

صحنه‌ای که همه را شگفت زده کرد

انتشار اولین تریلر در سپتامبر 2023 جنجال به پا کرد و علاقه مندان انیمیشن و استاپ موشن را برانگیخت. در حالی که ساختار این قسمت مشابه قسمت قبل است ولی تغییرات در فناوری تولید و تقویت جلوه های بصری بسیار مشهود است. شما میتوانید با دیدن چندباره هر فرم از انیمیشن فرار مرغی، جزئیات بسیار جذابی را تماشا کنید. نکته منفی که در فرار مرغی ظهور ناگت میتوان گفت این است که این قسمت هیچ شوخی یا ایده جدیدی ندارد.

و اما برسیم به اتفاقی که مخاطبان را شگفت زده کرد. یعنی بازگشت خانم توییدی. نمیخواهیم خیلی در مورد بازگشت او صحبت کنیم چون ممکن است داستان او را لو بدهیم. به نظر میرسید که خانم توییدی در قسمت قبل فرار مرغی برای همیشه از بین رفته است اما این اتفاق به همان اندازه که غافلگیر کننده بود، یک ورود بسیار جذاب نیز داشت. او برای تبدیل شدن به یک شرور تمام عیار با دستیار وفادار خود دکتر فرای همراه شده است.

جیمز باند هم در فرار مرغی 2 نقش دارد

ساخت این قسمت فرار مرغی از “ماموریت غیر ممکن” جیمز باند و دیگر فیلم های مهیج جاسوسی و دزدی الهام گرفته شده و این تغییر در ژانرها باعث شده است که با رنگ های روشن تر، صحنه های اکشن بلند پروازانه تر و طرح های مبتکرانه تر تولید شود. ترکیب یک شرکت با مزرعه شادی مرغ ها، شیطانی تر از یک مزرعه در حال فروپاشی (Tweedys) است.

دیدن این فیلم برای چه کسانی ممنوع است؟

در کنار همه این ویژگی ها این فیلم شامل یادآوری و اخطار مکرر به مخاطب از واقعیت پرورش مدرن و صنعتی گوشت های کنونی است. به همین خاطر شاید سهامداران و صاحبان شرکت های تولید گوشت و فست فود ها آرزو کنند کاش این قسمت فرار مرغی هیچگاه ساخته نشده بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *